Організація та впорядкування ведення бізнесу

  • Бухгалтерський відділ компанії "Консалтинг Ф.С." допоміг мені впорядкувати та налагодити ведення бухгалтерського обліку мого бізнесу після недобросовісної роботи попереднього бухгалтера, на утримання якого в штаті затрачалось більше ресурсів підприємства. Тепер, підписавши договір про бухгалтерський аутсорсинг з Консалтингом, я більше не хвилююсь за помилки свого бухгалтера. Рекомендую Консалтинг Ф.С. усім своїм знайомим.

Консультування у сфері оподаткування

  • ТзОВ «Консалтинг Ф.С.» - це компанія, на яку можна повністю покластись. Тут працюють компететні у своїй роботі люди, бухгалтерські послуги надають відповідально та оперативно. Співпраця з вами - задоволення!

Ведення бухгалтерського обліку ФОПа

  • Довірила ведення свого ФОПа компанії "Консалтинг Ф. С." і дуже задоволена, бо працівники надають консультації, відповідають на усі запитання та роблять усе, щоб ви вели свій бізнес і не хвилювались за штрафи та насвоєчасні подачі звітів. Тепер раджу послуги компанії друзям, які бажають розпочати свій бізнес.

Ліцензійне програмне забезпечення

  • Звернулась до компанії Консалтинг Ф.С. щодо автоматизації ведення бухгалтерського обліку ТОВ. Раніше подавала звіти в ДФС вручну, а працівники компанії підібрали мені програму для ведення бухгалтерського обліку та подачі звітності і я забула про надокучливі черги в ДФС. Вдячна за пораду, тепер всім рекомендую професіоналів із Консалтинг Ф.С.!

НАПИСАТИ ВІДГУК

НАВЕРХ