ІНДИВІДУАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Декларація готується до подання у період з 16 по 20 число кожного місяця за попередній звітній місяць. Декларація подається виключно в електронній формі шляхом накладення ЕЦП директора, печатки та бухгалтера (за наявності такої посади на підприємстві).

Дана послуга включає роботу з єдиним реєстром податкових накладних, в якому звіряються дані бухгалтерського обліку підприємства, підкріплені первинними документами. Формування показників податкового зобов‘язання та податкового кредиту, підготовка і подання декларації в ДФС.

Для підготовки балансу та звіту про фінансові результати підприємства необхідно отримати оборотно-сальдову відомість за звітний період з достовірними показниками відповідно до плану рахунків. Після чого наші спеціалісти забезпечать складання фінансової звітності Вашого підприємства.

Наші послуги включають підрахунок доходів та визначення податкового зобов‘язання з єдиного податку, єдиного соціального внеску, ПДФО та військового збору (при необхідності). Підготовка пакету звітності, що зазвичай включає: декларацію з єдиного податку, звіт з ЄСВ (додаток 5), декларацію про майновий стан і доходи. Заповнення книги обліку доходів.

Ця послуга включає в себе опрацювання первинної документації підприємства, банківських розрахункових документів, касових документів, відомостей нарахування заробітної плати, даних податкової та фінансової звітності, інших ділянок обліку. Внесення всієї інформації в електронну базу бухгалтерії підприємства та організацію правильного ведення бухгалтерського обліку відповідно до П(С)БО.

Проводимо перевірку фінансово-господарської діяльності підприємств. З метою виявлення та при потребі подальшого усунення недоліків і проблемних ділянок бухгалтерського та податкового обліку клієнтів.

Аналізуємо наявність та правильність заповнення первинних документів по господарській діяльності у підприємства. Перевіряємо правильність поданих звітів з ЄСВ, ПДФО, ПДВ, податку на прибуток, фінансових звітів тощо. Оцінюємо доходи та витрати підприємства, правильність їх визнання. Надаємо рекомендації для покращення ведення бухгалтерії по кожній ділянці обліку, обґрунтовуючи свою позицію.

  • Налаштування інтернет-банкінгу;
  • Налаштування програми для ведення обліку (1С:Підприємство);
  • Налаштування програми для подачі звітності;
  • Підготовка та відправлення заяви про приєднання до договору визнання електронних документів в ДФС;
  • Податкове планування з податку на прибуток підприємства;
  • Податкове планування з ПДВ за місяць;
  • Організація ведення управлінського обліку підприємства;
  • Планування бюджетів підприємства.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Крок 1

Вибір бажаної послуги на сайті

Крок 2

Оформлення заявки на сайті

Крок 3

Консультація з нашими спеціалістами та укладання договору про співпрацю

ЗРОБИТИ ЗАЯВКУ НА СПІВПРАЦЮ

Ви можете замовити зворотній зв'язок нашого спеціаліста

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Графік роботи: Пн–Пт з 9:00 до 18:00

м. Львів, вул. Навроцького, буд. 33,
79034, Україна

+38 (067) 944-94-43 (Viber, Telegram)
+38 (093) 943-94-33
+38 (050) 943-94-33

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

НАВЕРХ